5 najpiękniejszych basenów na dachach wieżowców na świecie

5 najpiękniejszych basenów na dachach wieżowców na świecie

Nie ma chyba nic piękniejszego niż kąpiel w basenie na dachu wieżowca skąd rozpościera się piękny widok na panoramę całego miasta. Zebraliśmy dla Ciebie kilka namiarów na najpiękniejsze baseny na dachach wieżowców, bowiem tam zdecydowanie warto pojechać.

THE ADDRESS DUBAI MARINA

Nasze zestawienie otwiera jeden z najdłuższych basenów o długości 50 metrów w dzielnicy Marina w Dubaju. Jest to doskonałe miejsce na kąpiel o zachodzie słońca, które oferuje przepiękne widoki na skręconą wieżę Cayan Tower oraz piaski Jumeirah.

the-adress-basen

THE COLONNADE HOTEL

Ekskluzywny basen znajdujący się w hotelu w Bostonie cieszy się od lat niesłabnącą popularnością wśród wszystkich gości, którym zależy na pięknej atmosferze pobytu. Przy basenie znajdują się leżaki, dzięki temu można się błogo relaksować jednocześnie patrząc w zachodzące słońce. Na uwagę zasługuje bardzo ciekawa stylistyka basenu, gdzie brąz łączy się z błękitem.

the-colonnade-basen

GRAND HOTEL CENTRAL

Kolejny w naszym zestawieniu znalazł się hotel z Barcelony, który przy swoim basenie oferuje majestatyczny widok na panoramę miasta. Wystarczy tylko wyobrazić sobie wschód słońca witany w takim basenie, czy też jego zachód i już ma się ochotę pakować do samolotu. Znajdziemy tutaj również specjalne leżaki, które umożliwiają klientom relaks po kąpieli.

the-grand-hotel

CONRAD’S PUROBEACH

Kolejny basen znajdujący się w Dubaju, do którego zdecydowanie warto jest zajrzeć. Mnóstwo zieleni i bardzo ładny wystrój gwarantują niezwykłe wspomnienia, których na długo nie zapomnisz. Ten basen na dachu jest niezwykle popularny wśród turystów, dlatego też warto się śpieszyć z rezerwowaniem leżaków w prywatnych strefach.

THE BERKELEY

Londyn również ma swój basen na dachu, który nawiązuje do stylistyki greckich term. Posiada zadaszoną część, gdzie znajdują się leżaki dla gości utrzymywane w podobnej stylistyce co reszta wystroju basenu. Pływanie w takim miejscu to z pewnością wielka uczta dla wszystkich zmysłów.

the-berkeley

Pozostaw komentarz