Ciekawe doniczki do ogrodu

Ciekawe doniczki do ogrodu

Jeśli masz to szczęście i posiadasz swój własny kawałek ziemi przy domu, to warto byłoby go odpowiednio zagospodarować i zrobić z niego piękny ogród. Będziesz tam mógł spędzać wspaniałe chwile z rodziną, znajomymi, czy też w spokoju poczytać książkę. Pragniemy trochę pomóc Ci w jego odpowiednim urządzeniu, abyś bez większych problemów mógł uczynić z niego miejsce, gdzie będzie się chciało przebywać.

Zacznij od czegoś prostego…

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele można zmienić tylko za pomocą kilku donic z kwiatami. Nadają one zupełnie nowego wyglądu i z pewnością doskonale się sprawdzą w każdym ogrodzie. Sztuką jest ich odpowiednie ustawienie i posadzenie tam kwiatów, które dodatkowo podkreślą ich piękno. Bardzo ciekawym rozwiązaniem może być np. donica ścianka AuthGrey o wysokości 72 cm. Idealnie nadaje się zarówno na taras, jak również bezpośrednio do ustawienia w ogrodzie.

Innym rozwiązaniem może być wysoka donica Nuevo Auth, której wysokość wynosi w tym wypadku 66 cm, a sama ma kształt okrągły. Co więcej, wykonano ją z nowoczesnego materiału, który bardzo dobrze znosi warunki atmosferyczne i z pewnością zachowa trwałość przez długi czas.

Wybierając doniczki ogrodowe warto zwrócić na:

  1. materiał z jakiego została wykonana
  2. jej pojemność
  3. odporność na zewnętrzne czynniki (np. temperatura, deszcz, śnieg lub mróz)
  4. stylistykę wykonania

To nie musi być drogie

Wielu osobom wydaje się, że donice do ogrodu kosztują krocie i z pewnością nie będzie ich na nie stać. Tymczasem w praktyce okazuje się zupełnie inaczej i wcale nie jest tak źle, jakby to mogło się na samym początku wydawać. Przede wszystkim warto przeanalizować sobie ceny w poszczególnych sklepach i dobrać takie donice, które odpowiadają Twojemu budżetowi. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że na pewno zależy Ci na długiej trwałości. Jeśli kupisz absolutnie najtańszy produkt, wykonany z kiepskiej jakości materiałów, to na pewno nie posłuży on zbyt długo. Pod wpływem warunków atmosferycznych zacznie się zwyczajnie wykruszać.

Pozostaw komentarz