Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa w Poznaniu!

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa w Poznaniu!

Targi GARDENIA to wielkie wydarzenie, które jest kierowane dla liderów branży ogrodniczej, a także dla posiadaczy własnego terenu, którzy chcą uzyskać przydatne informacje, posłuchać specjalistów w swojej dziedzinie oraz zainspirować się.

Zakres tematyczny na targach będzie bardzo szeroki, a w głównej mierze będzie dotyczył maszyn i urządzeń do ogrodownictwa, szklarni i tuneli foliowych, technik pielęgnacji roślin, mebli ogrodowych oraz nawadniania. Program tegorocznej edycji przewiduje również prezentacje i warsztaty tworzenia ciekawych kompozycji roślinnych. Każdy z uczestników będzie miał okazję zasięgnąć porady dotyczącej pielęgnacji ogrodu. Świetną atrakcją będą dodatkowo kiermasz ogrodniczy oraz pokazy florystyczne.

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu to wielkie przedsięwzięcie, na które w ubiegłym roku przyszło blisko 600 wystawców. Dni dla branży ogrodniczej trwają między 22-23 lutego 2018, natomiast dla publiczności wyznaczono termin 23 lutego 2018 roku. Oznacza to, że w pierwszym terminie wydarzenie dedykowane jest specjalistom i przedstawicielom handlowym, a dopiero dwa dni później zaproszeni są wszyscy miłośnicy ogrodów.

Międzynarodowe targi odbywają się w Poznaniu na ul. Głogowskiej 14. Bilety dostępne są na stronie www.mtp24.pl w cenie od 5 do 25zł w zależności od wybranej opcji.

Pozostaw komentarz