Oświetlenie, które dodadzą ekstrawagancji każdemu ogrodowi

Oświetlenie, które dodadzą ekstrawagancji każdemu ogrodowi

Wydaje Ci się, że architektura ogrodowa kończy się na ładnych krzewach, donicach i ładnych ścieżkach, np. z kostki brukowej? Za chwilę udowodnimy Ci jak bardzo się mylisz, bowiem producenci nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i pokazują, że ozdoby ogrodowe można wprowadzić na jeszcze wyższy poziom niż dotychczas.

Świecące kule w ogrodzie

Z pewnością doskonale rozjaśni niejeden ciemny zakątek Twojego ogrodu i wprowadzi do niego niesamowity nastrój. W połączeniu z dobrze dobranymi roślinami na pewno będziesz mógł liczyć na powstanie wyjątkowej aranżacji, która po zmroku będzie zachwycała swoim pięknem. Warto podkreślić, że lampy tego rodzaju mogą świecić w różnych kolorach, a całość sterowana jest za pomocą specjalnego panelu. Obsługa jest więc banalnie prosta i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności.

oświetlenie stawu w ogrodzie

oświetlenie ścieżek w ogrodzie

oświetlenie alejek w ogrodzie

Podświetlane donice

To kolejny element, który pomoże Ci stworzyć bardzo ładny ogród. Światło może mieć różne kolory, a całość jest sterowana nawet zdalnie, więc możesz być w domu i regulować nie tylko kolor, ale również natężenie światła. Doskonałym ich zastosowaniem będzie stworzenie alejki, gdzie po obu stronach będą stały właśnie owe donice. W ten sposób można również umieszczać rośliny przy ogrodzeniu.

Meble ogrodowe w nowoczesnym stylu

Jeśli już decydujemy się na wprowadzenie nieco ekstrawaganckich form do ogrodu, to zdecydowanie warto byłoby zadbać także o meble adekwatne do aranżacji. Tutaj zachęcamy do tego, aby bliżej zapoznać się z produktami, które na pierwszy rzut oka nie są w standardowych kształtach. Coraz modniejsze stają się proste meble, wykonane z jednolitego kawałka specjalnego kompozytu. Na rynku dostępne są w kolorach białym i czarnym. Dobrze byłoby się doposażyć w takim wypadku w miękkie poduszki, gdyż na dłuższą metę siedzisko może być zbyt twarde. Do tego warto pokusić się o niewielki stolik, na którym postawisz kawę lub położysz książkę.

Pozostaw komentarz