POLAGRA-PREMIERY 2018 – Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa

POLAGRA-PREMIERY 2018 – Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa

W dniach 18-21 stycznia 2018 roku odbędą się Międzynarodowe Tragi Mechanizacji Rolnictwa w Poznaniu. Wydarzenie podzielone będzie na trzy najważniejsze sektory w rolnictwie: technikę, hodowlę oraz uprawę. Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to doskonały sposób na rozpoczęcie sezonu rolniczego w nowym 2018 roku.

Na uczestników czeka szereg atrakcji wystawienniczych. Targi są doskonała okazja do zapoznania się z nowościami asortymentowymi z kategorii maszyn, sprzętu, narzędzi rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele prasy branżowej oraz najważniejszych w branży rolniczej związków i stowarzyszeń.

Targi są świetną okazją na zdobycie wiedzy branżowej i poszerzenie swoich kwalifikacji. Przewidziany jest bogaty program merytoryczny, składający się z cyklu konferencji, seminariów, szkoleń i wykładów. Odpowiednio dobrany do potrzeb branży temat prelekcji pozwoli na zapoznanie się z nowymi trendami w poszczególnych sektorach rolniczych.

Zobacz fotorelację z Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa w 2017 roku.

Sprzęt rolniczy

Polagra Targi Rolnictwa

Targi rolnictwa

konferencja rolnicza

Pozostaw komentarz