Zestaw ogrodniczki

Zestaw ogrodniczki

Wiosna nadeszła! Przyroda budzi się do życia, a Ci, którzy mają ogrody, zabierają się do ich pielęgnacji i szykują je do sezonu letniego. Każda Pani, która zajmuje się swoim ogrodem powinna zaopatrzyć się w zestaw ogrodniczki, który umili jej pracę i codzienne porządki.

Co wchodzi w skład takiego zestawu?

Oczywiście drabina aluminiowa – czterostopniowa, świetna do pielęgnacji krzewów i niewysokich drzew. Poza tym w zestawie znajdziecie także praktyczny pojemnik na drabinę (prawie tak pojemny jak damska torebka), który zapewni drabinie odpowiednią ochronę oraz suszarkę ogrodową.

Suszarka pozwala suszyć pranie na dworze – w ogrodzie lub na tarasie, przy udziale słońca i wiatru. Cieplejszych dni jest coraz więcej, suszarka więc jest cały czas w użyciu. Wbija się ją bezpośrednio w ziemię (tuleja do zamocowania w gruncie jest w komplecie) albo ustawia na betonie przy pomocy specjalnej podstawy. Mama chwali sobie, że suszarka ma regulowaną wysokość i obraca się wokół własnej osi – jest to ważne zwłaszcza dla osób starszych i schorowanych. Dzięki temu wieszanie prania jest łatwiejsze i wygodniejsze. Najważniejsze przy wyborze takiej suszarki jest to, by była ona solidnie wykonana, a także by składała się szybko i łatwo, a jej przechowywanie nie zajmowało wiele miejsca. Zastosowana linka (50 m o grubości 2 mm) nie daje powodów do zastrzeżeń.

suszarka

Dołączona do zestawu drabina ALVE Eurostyle to typowa drabina dla Pań, zwłaszcza tych, które w trakcie prac domowych mają w zwyczaju wdrapywać się na różne elementy domu i ogrodu, ryzykując tym samym swoje życie i zdrowie. Tymczasem drabina ALVE ma wygodne stopnie i poręcz zabezpieczającą, która zapewnia maksymalną ochronę przed upadkiem. Możemy ją zabrać do ogrodu i swobodnie podcinać drzewa, pielęgnować kwiaty, a latem – zrywać owoce z wysokich drzew. Drabina ta może też być pomocna przy ścieraniu kurzy czy myciu okien wewnątrz domu, a nawet przy myciu wysokich samochodów.

Niezależnie od tego, czy drabina ta będzie wykorzystywana w domu czy w ogrodzie, Paniom na pewno spodoba się pojemnik, który można na niej zawiesić. Zmieszczą się w nim wszystkie niezbędne przybory, a także drobiazgi, niezbędne w trakcie pracy „na wysokości”. Nie trzeba po nic sięgać ani schodzić z drabiny – wszystko jest pod ręką.

Pamiętaj, że przed każdym użyciem drabiny należy sprawdzić, czy nie została w żaden sposób uszkodzona. Profesjonalne drabiny powinny być okresowo kontrolowane przez specjalistów. Pewnie wydaje ci się, że drabina nie jest produktem pierwszej potrzeby i można odwlec jej zakup? Idę o zakład, że zrobisz to prędzej czy później, a dobra drabina może się okazać niezbędna w najmniej oczekiwanym momencie! Dzięki niej świąteczne porządki będą czystą przyjemnością i pójdą gładko jak po maśle! Zawieszenie firanek, porządki w pawlaczu, powieszenie ozdób ściennych, czy wymiana żarówki nie będzie już wyzwaniem.

zestaw ogrodniczki  drabinka

Dodatkowo odpowiednia drabina w domu pomoże Ci szybko uporać się z wszelkimi usterkami, na przykład z wymianą instalacji elektrycznej, lub z przymocowaniem urwanego karnisza. Usterki mają to do siebie, że pojawiają się nagle i zmuszają do szybkiego działania. Na co dzień możemy pożyczyć drabinę od sąsiada, ale w przypadku awarii będziemy jej potrzebować natychmiast.

Zestaw ogrodniczki daje komfort pracy i prawdziwą satysfakcję z wiosennych porządków. Warto się w niego zaopatrzyć i zadbać o swój dom i ogród. Zestaw na pewno będzie Wam służył latami!

Pozostaw komentarz