Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH

Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH

Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych w Kielcach odbędą się 21-22 listopada. W roku ubiegłym ponad sto firm z branży sadowniczej zaprezentowało swoje możliwości. Targi odwiedziło wówczas około 3500 producentów warzyw i owoców oraz osób zainteresowanych tematyką sadownictwa.

Co ciekawego w programie wydarzenia?

Targi Technologii sadowniczych to pierwsze w Polsce wydarzenie wystawienniczo-edukacyjne. Głównym celem realizacji tego eventu jest podzielenie się wiedzą na temat przyszłego sezonu sadowniczo-warzywniczego. Podczas Targów można będzie obejrzeć ciekawą ekspozycję maszyn i urządzeń oraz akcesoriów wykorzystywanych w gospodarstwach rolnych mało i wielkoobszarowych. W wydarzeniu wezmą udział wystawcy z Polski, a także firmy zagraniczne m.in.: z Wielkiej Brytanii i USA.

Na uczestników czekają również liczne wydarzenia towarzyszące m.in. cieszące się dużym zainteresowaniem konferencje, jak i liczne spotkania z ekspertami, podczas których można wymienić się informacjami, nowinkami i poszerzyć swoją wiedzę w zakresie sektora ogrodniczo-warzywnego.

Pozostaw komentarz